wiązki elektryczne na zamówienie

Jak tworzy się wiązki elektryczne na zamówienie?

Pierwszą częścią niestandardowego projektu wiązki przewodów jest spojrzenie na wymagania klienta. Oznacza to, że nasi inżynierowie są zajęci obliczaniem elementów geometrycznych i elektrycznych, aby sprostać potrzebom projektu. Projekt jest tworzony w wirtualnym, wspomaganym komputerowo systemie projektowania 3D, który umożliwia inżynierowi zbudowanie i przetestowanie różnych komponentów w różnych scenariuszach, zanim jeszcze zostanie wykorzystana fizyczna płyta montażowa.

Realizacja zamówienia 

Gdy inżynier sfinalizuje projekt, który będzie działał najlepiej w oparciu o modele, zwykle posuwamy się naprzód ze schematem, który mówi naszemu wykwalifikowanemu zespołowi produkcyjnemu, gdzie wszystko idzie na płycie montażowej wiązki przewodów. Specjaliści projektują ponad 70 procent produkowanych przez nas zespołów i uprzęży, co naprawdę czyni nas firmą projektową, która produkuje jedne z najlepszych dostępnych obecnie zespołów.

Płytka montażowa zapewnia odwzorowanie naturalnej wielkości całego zespołu wiązki przewodów i każdego pojedynczego elementu całego projektu. Gdy wszystko jest gotowe do rozpoczęcia produkcji, nasz zespół może przejść do przodu w procesie produkcyjnym.

Produkcja najbardziej zaawansowanych wiązek przewodów 

Każdy drut w wiązce przewodów zaczyna się jako pojedyncza żyła przewodnika, zwykle miedzianego. Specjaliści wyciskają własne druty i mogą uzyskać niewiarygodnie małe i niewiarygodnie dokładne, w zależności od potrzeb projektu. Przewody są cięte na długość i wszystkie oznaczane zgodnie z głównym planem dostarczonym przez naszych inżynierów. Zarządzanie przewodami jest kluczowym elementem repertuaru każdego producenta kabli i kolejną korzyścią płynącą z korzystania z doświadczonego zespołu najlepszych w branży. Przewody można wyposażyć w dowolne wymagane złącza lub zaciski, ponieważ dysponujemy tak masywnym łóżeczkiem narzędziowym, które można wykorzystać podczas całego procesu.

Co więcej, jeśli nie mamy narzędzi wymaganych do naprawdę niestandardowej pracy, mamy zaawansowane maszyny do produkcji, testowania i ponownego testowania komponentu na miejscu. Co więcej, jesteśmy zatwierdzonym zakładem produkcyjnym, więc możemy nawet pomóc w uzyskaniu certyfikatu uprzęży przez różne agencje, gdy tego potrzebują nasi klienci. Nawet przy niewiarygodnie wyrafinowanych maszynach, wiele procesów montażu wiązek przewodów jest wykonywanych ręcznie przez bardzo wykwalifikowane ręce.