projektowanie uśmiechu

Projektowanie uśmiechu – prostowanie i rozjaśnianie zębów

Przezroczyste aparaty ortodontyczne są znacznie szybszą opcją niż tradycyjne metalowe aparaty ortodontyczne i mogą pełnić prawie wszystkie funkcje innych aparatów ortodontycznych. Można je łatwo wyjąć podczas posiłków, a łatwe do czyszczenia nakładki ułatwiają utrzymanie aparatu ortodontycznego i zębów w czystości. Są również znacznie bardziej niepozorne niż metalowe szelki dla dorosłych. Invisalign to świetna opcja dla większości pacjentów z niewielkimi stłoczeniami, niewspółosiowością lub lukami, którzy nie mają problemów z zgryzem i są gotowi poczekać na wyniki.

Jak tworzy się nowy uśmiech?

Czy kiedykolwiek patrzysz w lustro, widzisz swój uśmiech i czujesz się skrępowany? Projektowanie uśmiechu to proces planowania tworzenia zindywidualizowanego planu leczenia, który przekształci Twój uśmiech z tego, czym jest teraz, w uśmiech, z którego możesz być dumny i sprawi, że poczujesz się pewniej. Twój projekt uśmiechu to zasadniczo plan leczenia.

Twój plan leczenia rozpoczynamy od pełnego określenia naszego punktu wyjścia. Wykorzystujemy zaawansowane technologicznie aparaty do robienia zdjęć Twoich zębów i umieszczania ich w naszym systemie komputerowym. Kiedy już dowiemy się więcej o ustawieniu i rozmiarze zębów, o tym, czy brakuje jakichkolwiek zębów i ich poprzedniej lokalizacji w jamie ustnej, czy odpryskuje lub łamie, a także jeśli masz utratę kości lub chorobę zębów, jesteśmy lepiej przygotowani, aby przejść dalej możliwości uzyskania uśmiechu, o jakim marzysz. Mamy wiele opcji leczenia, które odmienią Twój uśmiech.

Implanty i korony na zęby 

Zmiana uśmiechu może znacznie poprawić zdrowie jamy ustnej. Dla tych, którzy mają skłonność do odpryskiwania zębów, próchnicy i innych problemów dentystycznych, zmiana uśmiechu może przynieść ulgę w bólu i wzmocnić zęby, które przetrwają lata. Pęknięte, zużyte lub wyszczerbione zęby lub zęby w złym stanie zdrowia można przygotować i przykryć koronami. Korony są często najlepszą opcją dla pacjentów z zębami w złym stanie zdrowia.

Kiedy nasi pacjenci mają braki zębowe, chętnie korzystamy z implantów zębowych. Kiedy stracisz zęby, kość, w której były zakotwiczone zęby, ulega pogorszeniu. Kotwica do implantów dentystycznych jest wkręcana w tę kość, która z kolei rośnie wokół kotwicy, tak jak w przypadku korzeni zęba. To chroni i wzmacnia kość. Implanty dentystyczne zapewniają pełną funkcjonalność naturalnych zębów bez podatności na próchnicę. Zawsze, gdy jest to właściwe dla przypadku naszego pacjenta, lubimy dawać klientom możliwość uzyskania implantów dentystycznych.